Chcesz ochronić swój motor przed kradzieżą? Zainwestuj w blokadę na tarczę KOVIX

Pomimo tego, że według prowadzonych statystyk kradzieże motocykli zdarzają się w Polsce dużo rzadziej niż kradzieże samochodów, dla każdego posiadacza jednośladu będzie to niewątpliwie bardzo bolesna strata. Tym bardziej, że szanse na odzyskanie motocykla są tak naprawdę bardzo nikłe. Często są bowiem kradzione w celu sprzedaży na części do innych motorów i po prostu przestają istnieć.
Jeśli posiadany motocykl jest jednak dla nas bardzo cenny i w dodatku bardzo o niego dbamy, warto zainwestować w rozwiązania, które ochronią go przed kradzieżą. Podstawowym zabezpieczeniem, które wybiera potencjalny klient jest niewątpliwie blokada kierownicy. Występuje ona w prawie każdym współczesnym motocyklu. Stwarza jednak tak naprawdę jedynie pozory bezpieczeństwa, doświadczeni złodzieje z pewnością poradzą sobie z tym zabezpieczeniem.
Innym rozwiązaniem coraz częściej stosowanym ostatnimi czasy jest blokada na tarczę. Niewątpliwie jest to wspaniałe zabezpieczenie, gdy na przykład zostawiamy motocykl na chwilę w centrum miasta. W sytuacji, kiedy nasz pojazd zostawiamy koło domu dobrze, aby blokada na tarczę była wyposażona w odpowiedni alarm.


Blokada na tarczę KOVIX może więc okazać się tutaj wspaniałym rozwiązaniem. Skoro wydaliśmy już niemałe pieniądze na sam motocykl, nie należy też oszczędzać na zabezpieczeniach. Pamiętajmy w dodatku, że inwestując w blokadę na tarczę z alarmem mamy aż dwa zabezpieczenia, a to zawsze więcej niż jedno.
Gdzie znajdziemy więc tego typu rozwiązania dla naszego jednośladu? Sklep internetowy Alemotocykl.pl z pewnością posiada je w swojej ofercie. W dodatku szeroki asortyment produktów usatysfakcjonuje niejednego posiadacza motocyklu. Oprócz tego typu profesjonalnych zabezpieczeń znajdziemy tam na przykład podgrzewane manetki, szeroki wybór pokrowców na motocykl, a także mnóstwo jeszcze innych ciekawych akcesoriów motocyklowych. Nie czekajcie więc, aż znajdzie się chętny na Wasz jednoślad. Już dziś zabezpieczcie go przed potencjalną kradzieżą.