Chcesz odmienić swój salon – wykorzystaj do tego tapetę 3D

Jeszcze dwadzieścia lat temu wykańczając ściany w naszych domach wyłącznie je malowaliśmy. W dodatku był to zazwyczaj tylko jeden kolor na wszystkich ścianach. Na szczęście czasy te nieodwracalnie minęły. Nawet jeśli w obecnych czasach wykańczając pomieszczenie malujemy je farbami, często dodajemy do tego jeszcze inne nowoczesne rozwiązania. Dzięki nim nasze pomieszczenia nie są już surowe i zimne, tylko staną się dodatkowo bardziej przytulne.

Do wykończenia ścian możemy zastosować bowiem mnóstwo ciekawych, a zarazem nowoczesnych rozwiązań, które współcześnie oferuje nam rynek. Należą do nich między innymi: kamień, cegła, tynk dekoracyjny, boazeria czy tapeta. To ostatnie rozwiązanie stało się obecnie bardzo popularną formą wykończenia, tym bardziej, że stwarza dużo możliwości. Dzięki niej w bardzo szybki sposób możemy kompletnie zmienić charakter prawie każdego pomieszczenia w naszym domu. Tapety mają obecnie bardzo dobrą jakość i mogą nam służyć przez długi czas. Dodatkowym atutem jest fakt, że jest to dość szybka forma wykończenia ścian.

Szeroka gama modeli sprawi, że w jeden dzień z typowego pokoju możemy znaleźć się w bajkowym świecie dziecka lub w uroczej i romantycznej sypialni z nastrojowymi świecami na ścianach. Ostatnio często stosowane są również tapety upodabniające się do kamienia czy cegły. Ściana ze stuletniej kamienicy w naszym świeżo wybudowanym domu na pewno zrobi wrażenie. Takie rozwiązania mogą być ozdobą pomieszczeń na okrągło użytkowanych, mowa na przykład o korytarzu. W dodatku potrafią zmylić niejedno oko do złudzenia bowiem przypominają prawdziwą cegłę czy kamień.

Istotne jednak, aby to nie była zwyczajna, standardowa tapeta. W celu uzyskania wspaniałego efektu bardzo ważne jest, aby była to specjalna okładzina ścienna, mowa mianowicie o tapecie 3D. Usatysfakcjonuje ona z pewnością zwolenników trójwymiarowości na ścianach oraz optycznych iluzji.

Jest to idealna alternatywa dla kosztownych i pracochłonnych rozwiązań. Sprawdza się także jako tło wokół kominka czy dodatek do innego elementu wystroju. Okładziny ścienne 3D mogą bowiem tworzyć spójną całość z aranżacją wnętrza, bądź stanowić gustowny akcent w przytłumionym pomieszczeniu. W obecnych czasach wybór tapet jest ogromny, dzięki czemu każdy znajdzie tu tapetę idealną dla siebie. Dodatkowo są oferowane nie tylko w rolkach, ale też w powierzchniach dopasowanych do wielkości określonej ściany z konkretnych zamówień.

Ogromną ofertę różnego rodzaju tapet ściennych, od tych tradycyjnych po okładziny ścienne w formacie 3D, znajdziecie w sklepie internetowym INNETAPETY. Na pewno zadowolą one niejednego klienta. Posiadają one bowiem oryginalne motywy, z których każdy znajdzie ten idealny do swojego wnętrza. Od prostych i jasnych skandynawskich motywów, po oryginalne tapety 3D, które zmylą z pewnością niejedno oko. Tapety trójwymiarowe sprawią, że w szybki i prosty sposób odmienić każde pomieszczenie w naszym domu.