Które polskie modowe blogerki są najpopularniejsze?

TOP 3 polskich blogerek modowych

Z roku na rok moda się zmienia. Co rusz pojawiają się coraz to nowsze trendy. Sławne osoby wyznaczają, co w danym sezonie będzie modne, a co nie.  Wiele osób podąża śladami tych osób, inne zaś wybierają własną ścieżkę. Nie każdego fascynuje to, czy w sezonie letnim będą królowały pastelowe kolory, sukienki w grochy, czy buty na koturnie.  Każdy jest inny i dla każdego z nas czymś innymi jest pojęcie stylu. Jednak w obecnych czasach, w modowym świecie bardzo dużą rolę odgrywają internetowe blogerki. Jest ich coraz więcej, niestety tylko niektóre trafiają w serca odbiorców i zostają na dłużej. Wiadomo, ile osób tyle pomysłów na siebie. Dzięki prowadzeniu bloga o modzie można stać się rozpoznawalnym. Jeżeli mamy coraz więcej fanów, możemy być pewni, że odzieżowe firmy również będą chciały nawiązać z nami współprace.  Mamy kilka typów blogerek, które uważamy za najlepiej ubrane osoby. Pewnie chcecie wiedzieć, o kim mowa. Już to wyjaśniamy.

Numer 1 – Julia Kuczyńska – MAFFASHION

Jest to na dzień dzisiejszy najpopularniejsza polska blogerka modowa. Zdobywa fanów na całym świecie. Aktualnie ma ich blisko pół miliona. Swoją przygodę z blogiem o modzie rozpoczęła w 2009 roku. Od tamtej pory przeszła sporo metamorfoz. Szczyt jej kariery można powiedzieć, że zaczął się około dwóch lat temu. To właśnie wtedy coraz częściej zaczęła się pojawiać na ściankach dużych imprez, zasiadała na widowniach największych pokazów projektantów z całego świata.  Dziś współpracuje z domem mody Oscara de la Renty. Zawsze ubrana tak jak należy. Jej styl jest niepowtarzalny. Potrafi połączyć ze sobą niemalże każdą rzecz.

Numer 2 – Tamara Gonzalez Perea – Macademian Girl

Jest to również bardzo popularna blogerka modowa. Urzeka swoim stylem i urokiem. Jej styl wyróżnia ją na tle innych blogerek modowych.  W swoich stylizacjach stawia głównie na mocne kolory oraz dużo biżuterii. Potrafi połączyć ze sobą niemal wszystkie kolory. Doskonale wie, co jest aktualnie modne i czego oczekują od niej jej fani, dla których jest inspiracją. Jej blog pojawił się nie tak dawno, bo zaledwie cztery lata temu. Do jego założenia namówiła ją mama. Dziś jej jednym z najpopularniejszych blogów modowych w Polsce. Nazywa się ją kolorowym ptakiem polskiej mody.

Numer 3 – Jessica Mercedes Kirschner – Jemercedes

Jedna z topowych blogerek w Polsce. Swoją przygodę z modą rozpoczęła w 2010 roku. Obecnie mieszka w Poznaniu. Dzięki prowadzeniu swojego bloga zyskała duże grono fanów i fanek.  Światowe marki odzieżowe proponują jej współpracę w zamian za to, że będzie promowała ich rzeczy na swoim blogu. Możemy ją spotkać na największych modowych imprezach. Podróżowała niemalże wszędzie.  Kocha mode i wie, co w danym sezonie będzie najmodniejsze.