Legalnie działające w Polsce zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie śmiało można zaliczyć do gier hazardowych. Tego typu zabawy nie są zbyt dobrze odbierane przez społeczeństwo, jednak mimo to sporo ludzi interesuje się obstawianiem wyników spotkań. Część ludzi obstawia wyniki od czasu do czasu. Są jednak osoby, które robią to bardzo często, może nawet zbyt często. Jak wiadomo wygrana w przypadku gier losowych nie jest łatwa do osiągnięcia. W większości przypadków zazwyczaj się przegrywa. Jeżeli jednak ktoś decyduje się na obstawianie wyników sportowych spotkań powinien wiedzieć, gdzie może to robić z sposób legalny, czyli zgodny z prawem.

Gra u bukmachera

Obstawianiem wyników meczy interesują się głównie młodzi ludzie, którzy znają się na danej dyscyplinie sportowej. W przypadku zakładów bukmacherskich ważna jest znajomość ligi, czy rozgrywek, na których chcemy coś wygrać. Pamiętajmy, że grać można jedynie u legalnych bukmacherów, których w Polsce wcale nie ma tak wielu.

Nowa ustawa hazardowa

Jeżeli chodzi o bukmacherów naziemnych, to na pewno każda placówka działa legalnie. Jednak już w internecie nie każdy bukmacher posiada odpowiednie pozwolenie. W roku 2017 weszła w życie nowelizacja tak zwanej ustawy hazardowej, która wprowadziła niemałe zamieszanie na polskim rynku bukmacherskich. Bardzo wielu bukmacherów, którzy działali do tej pory musiała się wycofać z naszego rynku. Odeszło między innymi wielu zagranicznych bukmacherów.

Legalnie działający bukmacherzy

Dzisiaj bukmacher, który chce działać legalnie musi spełnić szereg wymagań, które stawia Minister Finansów, od którego można otrzymać licencję na działalność. Pozwolenie takie aktualni posiada jedynie garstka bukmacherów w Polsce. Poniżej lista aktualnie legalnie działających w Polsce bukmacherów:

TotalBet
Milenium
STS
Forbet
LV Bet
E-toto
Totolotek
Fortuna

Jedynie obstawianie wyników u wyżej wymienionych bukmacherów gwarantuje działanie zgodne z prawem.
Pamiętajmy, że nie warto ryzykować grając u bukmacherów nielegalnych. W internecie można znaleźć wielu oszustów, którzy chcą nielegalnie zarobić na zakładach sportowych. Pamiętajmy jednak, żeby ich się wystrzegać.

Na www.betun.pl dowiesz się jak wygląda sts oferta. Jest to jeden z bardziej znanych portali branżowych, godnych polecenia.