LoMag – wszechstronny program do wypisywania faktur VAT

Prowadząc własny biznes chcielibyśmy zarządzać nim jak najefektywniej, oszczędzając  nie tylko pieniądze ale i czas, jednocześnie maksymalizując zyski.   Ogromną część czasu, który moglibyśmy przeznaczyć na  rozwój  tracimy na tak zwaną „robotę papierkową”, będącą niestety  integralną częścią prowadzenia własnej  działalności.  Duża część  obecnie funkcjonujących przedsiębiorców  tworzy dokumentację wypisując ręcznie  rachunki, WZ, faktury i inne dokumenty.  Nieustanne  przepisywanie danych kontrahentów, czy wpisywanie nazw produktów na kilkudziesięciu  fakturach miesięcznie zajmuje ogromną  ilość czasu. Istnieją  jednak sposoby, aby tę pracę  przeorganizować  i sprawić, aby była o wiele szybsza, łatwiejsza i przyjemniejsza. Jednym z  tych sposobów  jest wyposażenie własnego przedsiębiorstwa w program do faktur LoMag.

To  nieprawdopodobnie  efektywny, niezawodny  i  wielopłaszczyznowy program. Działa szybko  i bezproblemowo, a oszczędzając czas  zapewnia firmie przewagę nad konkurencją. Jest to oprogramowanie intuicyjne i  niezwykle proste w obsłudze. Oferuje   całościową   obsługę sprzedaży z systemem zarządzania fakturami, paragonami oraz rozliczeniami płatności. Głównym  zadaniem programu jest  ulepszenie  komunikacji w firmie i poprawa  jakości obsługi klientów.  Zapewnia ono  ciągłą  pracę w sieci lokalnej i umożliwia pracę przez Internet, a  wszystko to dzięki temu, że  jest oparty na profesjonalnej bazie Microsoft SQL Server. Program obsługuje również czytniki kodów kreskowych, urządzenia fiskalne i kolektory danych, co pozwala  oszczędzić czas i wyeliminować  czynnik błędu ludzkiego. Aby móc na bieżąco   monitorować i wprowadzać zmiany  za pomocą telefonu komórkowego,  program do fakturowania i magazynowania posiada, zintegrowaną z bazą LoMag, aplikację na system Android. Moduł do obsługi magazynu  umożliwia automatyczne  generowanie dokumentów magazynowych, prowadzenie gospodarki magazynowej zarówno w ujęciu wartościowym jak również ilościowym,  a także projektowanie  etykiet logistycznych i  całościową obsługę kodów kreskowych. Program do wystawiania faktur LoMag  jest wyposażony w moduł  usprawniający współpracę z klientami. Umożliwia pełną obsługę  zamówień   odebranych  od odbiorców oraz kierowanych do dostawców wraz z możliwością tworzenia  ofert.  Program do faktur z magazynem daje również możliwość  dokonania analizy zapotrzebowania w oparciu o zamówienia, automatyczne tworzenie dokumentacji magazynowej oraz  ustalanie dostaw. Aby ułatwić fakturowanie program posiada gotowe szablony faktur w języku angielskim i rosyjskim.  Dodatkowo  obsługuje wszystkie waluty, a także pobiera automatycznie ich kursy z NBP.  System pozwala na tworzenie faktury proforma, a po uiszczeniu przez  klienta wpłaty, za pomocą jednego kliknięcia można ją zmienić w fakturę końcową,  dodatkowo  generując dokument wydania z magazynu.

LoMag to naprawdę  bardzo prosty program do fakturowania, pozwalający jego użytkownikowi zarządzać  wszystkimi  rodzajami faktur. Nie tylko samodzielnie  definiuje stawki VAT, ale umożliwia rozliczenie podatku VAT w innej walucie niż wybrana na fakturze sprzedaży. Wystawienie faktury  nie zawsze jest końcem transakcji.  Nierzadko zdarza się, że dane transakcji wymagają  poprawienia lub klient decyduje się na zwrotu towaru. Program do wystawiania faktur ułatwi wprowadzenie poprawek i skorygowanie wszelkich nieprawidłowości.  Ponadto automatycznie wygeneruje korektę WZ, aby stan magazynu był zgodny. Program do fv LoMag automatyczne pobiera  bieżące dane kontrahenta z Głównego Urzędu Statystycznego  w oparciu o NIP, umożliwia zdefiniowanie własnych pól opisujących klientów, towary i  faktury VAT. Program posiada wizualny edytor szablonów do projektowania wszystkich rodzajów dokumentów w  każdym  języku, tworzący faktury z LOGO, zdjęciami  i kodami kreskowymi, dający możliwość importu danych z Excela i plików tekstowych.  Całkowita integracja z innymi  modułami LoMag pozwala na  stałe kontrolowanie relacji między dokumentami, a także konfigurowanie raportów według własnych  preferencji  i eksport  danych z tabel do Excela. Ten program do pisania faktura jest  nieoceniony z uwagi na  pokaźną  ilość zalet.  Prócz tych opisanych wyżej należą do nich: możliwość importu istniejących danych (towary, stany, kontrahenci, ..) z plików  CSV, XLS, TXT, XLSX  oraz   formatowane  wydruki etykiet z kodami kreskowymi dla towarów: EAN, CODE 128, QR Code.  Niezwykle istotna   biorąc pod uwagę obsługę programu  jest jego intuicyjność w tworzeniu własnych  wydruków dla  wszelkich  dokumentów oraz możliwość wykorzystania danych  znajdujących się na dysku  komputera. LoMag obsługuje także format PDF,  automatycznie wysyła  dokumenty na  pocztę internetową klienta, a także daje możliwość kontrolowania płatności na podstawie  dokumentacji kasowej. Program  daje możliwość konfiguracji alarmów dla wybranych danych, jak również na dostosowanie wyglądu raportów i innych dokumentów do własnych potrzeb.  Oprogramowanie LoMag daje użytkownikowi nieograniczone możliwości, co usatysfakcjonuje najbardziej wymagających klientów.  Podniesie wydajność firmy i pozwoli na  zarządzanie  dokumentacją  za pomocą telefonu komórkowego.  Warto   zakupić go  i wyprzedzić konkurencję.