Nie wierzysz pracownikowi? Wykorzystaj aplikację Spyphone

W obecnych czasach spotykające nas różnego rodzaju przykre doświadczenia powodują, że coraz mniej zaczynamy wierzyć innym ludziom. Najczęściej takie sytuacje mają miejsce w związkach, kiedy na przykład partner lub współmałżonek nie jest z nami do końca szczery. Nie zawsze chce dzielić się z nami swoimi przeżyciami jakie miały miejsce w ciągu dnia. Zdarza się też, że gdy prowadzi z kimś rozmowę przez telefon wychodzi z domu, aby nikt nie wiedział o czym prowadził dialog. W takiej sytuacji przestajemy wierzyć drugiej osobie. Pierwsze co przychodzi do głowy, to podejrzenie zdrady. Co więc najlepiej zrobić w takiej sytuacji? W końcu nikogo nie złapaliśmy za rękę.

Jednak wbrew pozorom nie jesteśmy kompletnie bezradni w takiej sytuacji. Nie mamy nawet pojęcia jak szybko, skutecznie, a przede wszystkim dyskretnie możemy zweryfikować nasze podejrzenia. Okazuje się, że pomoże nam tutaj podsłuch na telefon, a dokładniej innowacyjna aplikacja Spyphone Android Expert.

Dzięki niej możemy śledzić wszelkie rozmowy prowadzone przez telefon oraz wiadomości tekstowe współmałżonka. Poza tym nadajnik GPS pokazuje nam także aktualną jego lokalizację, gdyż przeważnie każdy w obecnych czasach nosi telefon komórkowy przy sobie. Wystarczy tylko znaleźć idealny moment, aby zainstalować na śledzonym telefonie komórkowym aplikację Spyphone i gotowe!
Podsłuch w telefonie działa poza tym naprawdę dyskretnie, co jest tutaj istotne. Podejrzany nie jest nawet w stanie domyślić się, że jego SMS-y oraz rozmowy telefoniczne są kontrolowane, a my wiemy dokładnie jakie tematy rozmów są omawiane. Ponadto istnieje możliwość nagrywania rozmów, zarówno tych wychodzących jak i przychodzących. W przypadku potwierdzenia naszych podejrzeń mogą okazać się one bardzo mocnymi dowodami.

Poza tym dzięki zainstalowanej aplikacji Spyphone możliwe jest także śledzenie na żywo osoby podejrzanej. Bardzo łatwo wywnioskujemy dzięki temu z kim dana osoba najczęściej przebywa, o czym rozmawia, a nawet co robi. Możemy także nagrywać otoczenie w jakim znajduje się nasz podejrzany. W tym wszystkim pomoże nam mikrofon zainstalowany w docelowym urządzeniu. Jeszcze jednym mocnym punktem tej aplikacji jest możliwość śledzenia na żywo ekranu urządzenia.

Wspomniane wyżej zalety aplikacji Spyphone podsłuch telefonu to jeszcze nie wszystko co ma nam ona do zaoferowania. Jeśli chociażby nie zdążyliśmy dowiedzieć się z kim rozmawiała wcześniej podejrzana osoba, bez problemu możemy sprawdzić historię połączeń. Na dodatek możemy zobaczyć także po jakich witrynach internetowych porusza się w ciągu dnia.

Jednak podejrzenie zdrady u małżonka to nie jest jedyna sytuacja w jakiej przydaje się podsłuch do telefonu. Okazuje się bowiem, że jest to idealne rozwiązanie w przedsiębiorstwie, gdy boimy się, że nasz pracownik może wynieść bardzo tajne informacje. Wiele osób wykorzystuje aplikację Spyphone w sytuacji, gdy nie do końca wierzy zatrudnionej pomocy domowej.
Niezależnie jednak w której sytuacji obecnie jesteście. Jeśli macie wątpliwości co do wiarygodności drugiej osoby skorzystajcie z aplikacji Spyphone