Ośrodek Wczasowy „HELENA” – idealne miejsce na rodzinne wakacje na Mazurach

Zima kojarzy nam się zazwyczaj z urlopem w górach oraz uprawianiem sportów zimowych. To czas, w którym wiele osób marzy o spędzeniu choćby kilku dni wśród malowniczo ośnieżonych szczytów górskich. Niewiele jest osób, które myślą wtedy o zaplanowaniu letnich wakacji. Bardzo często zdarza się, że wraz z nadejściem słonecznych i gorących dni stwierdzamy, że nadszedł czas, aby zaplanować letni urlop. Niestety zwykle okazuje się, że za późno już na spędzenie urlopu w wymarzonym miejscu, ponieważ ci bardziej rozważni zapewnili już danemu hotelowi czy ośrodkowi wypoczynkowemu komplet rezerwacji. Po długich i bezowocnych poszukiwaniach miejsc noclegowych w interesującym nas terminie, jesteśmy zmuszeni niestety wziąć to, co zostało.

Kończy się to zwykle urlopem spędzony na codziennych, kilkukilometrowych, rodzinnych wędrówkach z miejsca noclegu na plażę, z wyposażeniem w postaci dmuchanego materaca, wiaderek i foremek dla pociech, leżaka, koca, ręczników, torby z przekąskami i Bóg wie czym jeszcze. Bardzo często podczas urlopu mamy okazję oglądać taki widok, a jeszcze gorzej jeśli sami go stanowimy. Trudno nazwać w ten sposób spędzony urlop urlopem wypoczynkowym. Jednak nie musi tak być. Jeszcze zimą trzeba zastanowić się, gdzie chcielibyśmy spędzić letnie wakacje. Można wtedy nie tylko zarezerwować termin w naprawdę wyjątkowych miejscach, ale także znając cenę pobytu, zaplanować domowy budżet tak, aby móc skorzystać ze wszystkich dostępnych tam atrakcji. Warto wybrać sprawdzony i wiarygodny ośrodek wypoczynkowy, który posiada bogatą ofertę zarówno dla urlopowiczów pragnących się zrelaksować jak i dla tych preferujących aktywny wypoczynek. Jednym z takich właśnie miejsc jest niewątpliwie mazurski Ośrodek Wczasowy HELENA.

Leży on w bardzo malowniczym miejscu nad słynącym ze swojej czystości jeziorem Gołdopiwo. Jezioro i jego okolice stanowią strefę ciszy, co umożliwia wczasowiczom prawdziwy odpoczynek wśród urokliwej mazurskiej przyrody. Mazury w odróżnieniu od przepełnionych nadbałtyckich plaż i większych górskich miejscowości, pozwalają odetchnąć i dają naprawdę ogrom możliwości dla osób decydujących się na spędzenie tam wakacji. Ośrodek Wczasowy HELENA jest położony w samym ich centrum – krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Aby zorganizować sobie pobyt w tym właśnie miejscu wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarce: ośrodek wczasowy Mazury lub ośrodek wypoczynkowy Mazury. Każdy, kto spędzał tam wczasy może polecić go z całą odpowiedzialnością. Na infrastrukturę ośrodka składają się 2 budynki hotelowe, domki letniskowe oraz miejsca umożliwiające aktywny wypoczynek jak choćby boisko do siatkówki, czy plac zabaw dla dzieci. W budynkach jest także siłownia, kręgielnia, pokój zabaw dla dzieci, sauna i jacuzzi Ośrodek posiada własną plażę, wypożyczalnię sprzętu wodnego oraz miejsce na grilla i ognisko. Wieczory można miło spędzić w kawiarni z tarasem widokowym lub sali kominkowej. Teren ośrodka to idealne miejsce dla miłośników spacerów. Skalniaki, krzewy ozdobne oraz zaciszne altanki z ławeczkami tworzą niezapomniany klimat. Ośrodek Wypoczynkowy HELENA to naprawdę niezwykłe miejsce, które gwarantuje prawdziwy wypoczynek wśród przyrody z dala od miasta. Każdy na pewno znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie.