Świetne pomysły na organizację imprezy integracyjnej

Życiu człowieka nieustannie towarzyszą przeróżne imprezy i okazje do świętowania. Najpopularniejsze z nich i oczywiście przydarzające się najczęściej to urodziny i imieniny. Znacznie rzadziej zdarzają się imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie i panieńskie. Chcąc zorganizować którąkolwiek z nich trzymamy się zwykle tradycyjnego schematu. Zastawiamy stół, zapraszamy gości, przygotowujemy domową imprezę. Warto jednak zastanowić się nad tym, czy kolejnej imprezy nie urządzić w zupełnie inny sposób.


Ciekawą ofertę na organizację różnych imprez w niecodzienny sposób posiada firma Alfa Laser Game z Łodzi. Oferuje ona różnego rodzaju laserowe rozgrywki nastawione na aktywność fizyczną. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnego paintballa. Rozgrywka jest prowadzona na arenie o powierzchni ponad 400 m2, stworzonej w klimacie przypominającym tło popularnych gier komputerowych. Znajdują sie tam labirynty, tajemnicze przejścia, piece,koła, kraty, rury, łańcuchy, a wszystko to otacza tajemniczy półmrok. Dodatkowo atmosferę wprost z gier komputerowych podsyca oświetlenie, różnego rodzaju efekty wizualne i delikatnie unosząca się mgła. Efekt dopełnia trzymająca w napięciu muzyka.
Urodziny dla dzieci Łódź, zorganizowane w takim miejscu z pewnością będą wspaniałym przeżyciem. Laser arena pozwala na interaktywną rozrywkę bez użycia pocisków, a zamiast nich karabin wysyła jedynie wiązki lasera. Gra przeznaczona jest dla wszystkich, którzy ukończyli 6 lat. Wspólna zabawa z rówieśnikami, rozwijająca celność, koncentrację i poczuci równowagi jest świetną alternatywą jeśli chodzi o domowe imprezy urodzinowe Łódź.
Jeśli chodzi o urodziny dziecka Łódź, dużą frajdę może sprawić także laserowy labirynt rodem z „Mission Impossible”. Zadaniem uczestnika jest oczywiście przejście na drugi koniec pomieszczenia, nie dotykając żadnej z wiązek lasera, jednak jest to prawdziwe wyzwanie. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby Laser Room był pełen zasadzek o zmuszał do prawdziwej gimnastyki. Urodziny Łódź w takim miejscu to świetna zabawa. Czołganie się, przeskakiwanie czy przejście obok, nad lub pod wiązkami lasera, wszelkie techniki są dozwolone, a każdy z uczestników otrzymuje trzy próby przedostania się. Wiązki laserowe emitowane przez wszystkie sprzęty są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i oczu, dlatego też można bez obawy świętować w ten sposób urodziny dziecka Łódź. W zabawie mogą brać udział wszyscy, którzy ukończyli 4 rok życia! W skład pakietu urodzinowego wchodzi wynajem sali na na wyłączność, wynajem salki okolicznościowej, gry w zależności od wybranej opcji, animatorzy, zdjęcia. W jednej grze laser game może brać udział 12 osób. Dla pozostałych uczestników oczekujących na swoją kolej Alfa Laser Game proponuje atrakcje dodatkowe. Jeżeli nie masz pomysłu na urodziny, brak Ci czasu na przygotowanie tortu, poczęstunku, zaproszeń, oprawy przyjęcia urodzinowego – żaden problem! Organizatorzy całościowo zajmą się oprawą urodzin dla Twojego dziecka.


W podobny sposób Alfa Laser Game może zorganizować wieczory kawalerskie Łódź i wieczory panieńskie Łódź. To dobry sposób na ich spędzenie dla tych, którzy preferują aktywny tryb życia. Alfa Laser Game dokłada wszelkich starań, by były one pełne niezapomnianych i wyjątkowych, spędzonych wspólnie chwil. Wybór laserowego paintballa to rewelacyjny pomysł, gdyż aktywność ta wyzwala adrenalinę i pozwala na chwilę przenieść się w świat gier komputerowych. Niezwykle istotnie jest, że zabawa nie pozostawia żadnych śladów na ciele. Grając w laserowego paintballa nie trzeba obawiać się siniaków czy obitej skóry. Wszystkie urządzenia działają całkowicie bezpociskowo, a karabiny, których używają gracze emitują jedynie wiązki lasera, za pomocą których obierany zostaje cel. Dzięki specjalnym scenariuszom gier można uatrakcyjnić wieczór równie ciekawie dla Pana Młodego, jak i dla Panny Młodej. Ogrimna hala, nowoczesny sprzęt do rozgrywek, profesjonalne podejście, miła atmosfera, to wszystko sprawi, że będziecie wspominać ten wieczór latami!
Imprezy integracyjne Łódź to nieodłączna część życia każdej firmy. Nie zawsze muszą to być jednak formalne i nudne spotkania – coraz częściej szefowie i pracownicy decydują się postawić na znacznie bardziej atrakcyjną formę rozrywki. Rewelacyjnym pomysłem na imprezy firmowe Łódź jest laserowy paintball. Dostarcza on nie tylko radości ze wspólnie spędzonego czasu, ale też sporą dawkę adrenaliny. Dzięki temu pozwala członkom firmy nie tylko na integrację, ale i na odstresowanie. Alfa Laser Game organizuje również imprezy plenerowe w specjalnym namiocie-labiryncie w każdym miejscu, wedle indywidualnych upodobań klientów. Paintball laserowy to rozrywka, na którą wszyscy mogą sobie pozwolić. Nie grozi nikomu nabicie sobie siniaków, nikt nie zostanie także poobijany przez pociski. Gra oparta jest na wiązkach lasera, które strzelają ze specjalnie do tego stworzonych karabinów. Dzięki nieinwazyjności, ta forma paintballa jest szczególnie doceniana przez panie oraz przez dzieci. Laser arena to świetne miejsce na spotkanie integracyjne, ale też na wyjście ze znajomymi, wieczór kawalerski czy rodzinną zabawę. Wspólne wyjście i możliwość zintegrowanej rozgrywki to bardzo dobra alternatywa dla czasu spędzonego przed komputerem. Mając świadomość możliwości, jakie daje gra w paintball i jej połączenie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, Alfa Laser Game stworzyła jedyne w swoim rodzaju miejsce, które łączy jedne z najbardziej popularnych rozrywek, dostarcza wielu emocji, wzmaga produkcję adrenaliny i prowokuje do obmyślania taktyk, dzięki czemu wspomaga rozwój logicznego i strategicznego myślenia.