Szukasz serwisu płyt warstwowych?

Szybko rozwijająca się technologia produkcji oraz ogromna konkurencja na rynku budowlanym spowodowały, że w ciągu ostatnich kilkunastu lat tradycyjne rozwiązania materiałowe zaczęły wypierać metody wykorzystujące płyty warstwowe. Płyty te składają się z dwóch sztywnych blach stalowych, trwale ze sobą połączonych, pomiędzy którymi znajduje się rdzeń. Wysokie parametry izolacyjne sprawiają, że płyty te stosowane są przede wszystkim do powierzchni wielkogabarytowych: magazynów, hal produkcyjnych, zakładów przemysłowych czy chłodni. Ich wielką zaletą jest krótki termin realizacji zamówienia, ponieważ elementy te kładzie się bardzo szybko. Wiele osób nie zwraca również uwagi na jeszcze jedną wielką korzyść stosowania płyt warstwowych. Na rynku budowlanym znajduje się bowiem wiele firm, które zajmują się ich renowacją, naprawą i serwisem.

Bardzo profesjonalnym przedsiębiorstwem zajmującym się tego typu działalnością jak również ich montażem jest ECO-PUNKT. W swoim dorobku posiada już kilkadziesiąt projektów do których należą między innymi: montaż, naprawa bądź zmiana koloru elewacji z płyt warstwowych. Realizowanie projektów w technologii z płyt warstwowych nie stanowi dla nich żadnego problemu. Szybko i sprawnie pomagają rozwiązywać wszelkie problemy i wyzwania jakie pojawiają się na drodze użytkowników takich rozwiązań.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu sprawnie oceniają zakres robót do wykonania, sporządzają kosztorys i po akceptacji kosztów przez klienta w bardzo krótkim czasie realizują naprawę. W dodatku dobierają identyczny odcień lakieru, dzięki czemu nie ma śladu po wykonanej naprawie. Do oferowanych przez nich działań nie należą jedynie montaż płyt, wymiana czy malowanie. Jeśli bowiem potrzebujemy usunąć rdzę i korozję z płyt lub chcemy przebudować cały obiekt zbudowany z płyt warstwowych czy chociażby dach również możemy liczyć na ich szybką i sprawną pomoc. Jest to bowiem firma, której celem jest przede wszystkim zadowolenie klienta, a podstawą ich działania jakość wykonywanych prac.